Kampanyalı Tekerlekli Paten

Tekerlekli Paten Nasıl Sürülür, Öğrenilir Püf Noktaları ?

Genellikle hobi ve eğlence amaçlı kullanılsa da tekerlekli paten süren profesyonel sporcularda mevcuttur. Daha çok gençler arasında yaygın olan ama herşey grubunun kullanabildiği bir egzersiz ve ekstrem spor dalı diyebiliriz. Eğer yakınlarınızda beton, parke veya asfalt gibi düz ve boş alanlar mevcutsa sizde bir defa deneseniz eminiz tekerlekli paten sürmek isteyeceksiniz. Tekerlekli patenler sayesinde hem egzersiz hem eğlence hemde ulaşım olarak kullanabilirsiniz. Paten kaymak ; yeni başlayanlar için özellikle en önemli konu güvenlik meselesidir. Tekerlekli paten kullanmak istiyorsanız olmazsa olmaz diyebileceğimiz üçlü koruyucu set ve hatta koruyucu kask kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Aksi durumda en ufak bir düşüşte diz, dirsek veya daha kötüsü başınızı yere çarpma ihtimaliniz vardır ve çok tehlikeli sonuçlar doğabililir. Bu yüzden 3 parçalı dizlik, bileklik ve dirsek şeklinde olan koruyucu setleri ve koruyucu kaskları inceleyebilirsiniz. Koruyucu kask ve setler aynı zamanda bisiklet kaskı olarakta kullanılabilmektedir. Paten kaymaya başlamadan önce bu güvenlik tedbirlerini alarak hem kendi sağlığını hemde varsa beraber kaydığınız arkadaşlarınızın güvenliğini temin etmiş olacaksınız. Yeni başlayan tekerlekli paten blog sayfazmıdan ilgili makale ve eğitmenlerin tavsiyelerini, konu hakkındaki püf noktaları, eğitici videoları izlemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca paten nasıl sürülür ve öğrenilir makalesinide inceleyebilirsiniz.Aynı zamanda yeni başlayanlar eğer mümkünse paten eğitmenlerinden veya konu hakkında deneyimi olan arkadaşlarından en az 1 hafta yardımcı ve bilgi almaları en azından paten sürerken t fren nasıl yapılır gibi pratik bilgileri öğrenmelerinde fayda vardır.

Paten Modelleri ve Beden Seçimi Nasıl Olmalı ?

Patenler teker ve tekerler arasında kullanılan aksama göre farklılık gösterebilir. Plastik gövdeli patenler olduğu gibi alüminyum gövdeli patenlerde mevcuttur. Tekerlek sıralamasına göre de farklılıklar mevcuttur. düz sıra halinde 4 teker olabilir yada 4 tekerlekli paten yani 2 önde 2 arkada şeklinde çeşidi mevcuttur yada yeni başlayan çocuklar için özellikle 3 teker bisiklet formunda yani 2 teker arkada 1 teker önce şeklinde daha güvenli başlangıç patenleride mevcuttur. Bilgi deneyiminize göre paten detay sayfalarından açıklamalarına göre seçebilir yada müşteri destek hattından konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Paten tekerleği değişebilen tarzdadır ve ileride aşınma ezilme yarılma deforme olma gibi durumlarda paten tekerlek ölçüsüne göre ilgili kategoriden tekerlek temin edebilirsiniz. Numaralandırma bakımından ise genelleikle 3 numara bir üründe mevcut olacak şekilde ebatlandırılırlar. Örneğin ayak numaranız 36 ise 35-38 numara bir paten almanız ve patenin topuk bölgesindeki düğme ile 36 numara ayağınıza göre patenin büyüklüğünü ayarlanamanız mümkündür. Ayrıca sitemizde kız çocuklarının çok beğendiği ve yoğun ilgi gören pembe barbie paten modellerinide bulabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli Amatör, Profesyonel Tekerlekli Paten Nerede Satılır, Nereden Alınır ?

Sporbyfit sitemizde en kaliteli, ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantili en iyi tekerlekli paten modellerini bulabilir ve bazı markalardaki fiyat kampanyası yapılan patenlere indirimli paten linkindende ulaşabilirsiniz. Tekerlekli Patenleri ister online kart ile taksitli, ister banka havalesi ile indirimli istersenizde kapıda nakit ödemeli tekerlekli paten seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Sporbyfit.com Ailesi olarak en iyi ve en kaliteli amatör veya profesyonel tekerlekli paten modellerini beğeninize sunuyoruz.