Ab Rocket Mekik Aleti Markaları

Kapıda Ödemeli En Ucuz Cosfer AB Rocket Mekik Aleti CSF-5577
251,81

Cosfer AB Rocket Mekik Aleti CSF-5577

251,81

Cosfer AB Rocket Mekik Aleti CSF-5577

Ürün Detay

Bu ürüne isterseniz "KAPIDA ÖDEME" seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli En Ucuz Ab Rocket 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme Aleti
253,11

Ab Rocket 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme Aleti

253,11

Ab Rocket 3 Kademeli Direnç Ayarlı Mekik Çekme Aleti

Ürün Detay

Bu ürüne isterseniz "KAPIDA ÖDEME" seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Ab Rocket Mekik Aleti Nasıl Kullanılır, Kullananların Tavsiyeleri ?

Ab rocket ürünü ab rocket ve ab rocket twister olarak iki modelde üretilmişlerdir. ilk üretilen genellikle mavi renk olan düz ab rocket mekik aleti ürünü normal mekik hareketi olan geri ve öne hareketi 3 kademeli direnç yayları ile yapabilmemizi sağlarken, ab rocket twister mekik aleti ise normal mekik hareketine ek olarak oturulan sünger bölme istenirse yan kısımdaki pim çıkarılarak hareketli hale gelmesi sağlanabilir. Yani oturduğumuz bölmenin dönebiliyor olması ile bacaklarınımızı havada birleştirip kaldırarak sağa sola dönerek twister hareketi ile bel bölgesinde yan kısımlarda oluşan yağlanmalarıda özel olarak çalıştırmış ve eritmeye yardımcı olmuş oluruz. Günümüz çalışma şartlarındaki hareketsiz ve durağan sistem hem erkekler hem kadınlar için özellikle bölek ve basen bölgesinde yoğun yağlanmalar olabilmektedir. İş hayatından ve ev işlerinden zaman bulamayıp düzenli spor yapamadığımız için bu sistem kısır döngüye girip bir türlü istediğimiz vücut hatlarına ve bu sorunların getirdiği şikayetler ile başa çıkamıyoruz. Eğer bu kötü gidişata biran önce dur demezsek bir noktadan sonra geri dönüş çok daha zor olacaktır. Vücudumuz aşırı yağlanma ve dolayısı ile oluşan kalp ve damar sorunları ile bir süre sonra bize acil uyarılar verecektir. Geri dönülmesi zor pozisyona gelmeden önce bu hareketsiz yaşam stilinden yavaş yavaş kurtulmak en iyi seçenek olacaktır. Eğer spor salonunda veya dışarıda açık hava düzenli spor yapma şansınız ve imkanınız yoksa evde kendinize ufak tefek spor aletleri ile çok daha kolay spor ve egzersiz imkanı yaratabilirsiniz. Göbek bölgesi için şimdiye kadar en çok kullanılan ve en etkili olduğu kanıtlanan spor aleti bildiğiniz üzere mekik aleti ürünleridir. Türkiye' de şimdiye kadar mekik aleti kategorisinde en çok satılan ve müşteri memnuniyeti en yüksek ürünlerden biride ab rocket mekik aleti ürünüdür. Mekik hareketinden en iyi etkiyi görmek ve zayıflamanıza yardımcı olması için düzgün ve doğru mekik önemlidir. Aletsiz şekilde mekik çakmek kısa süre içinde boyun ve bel ağrısı nedeni ile bırakılmaktadır. Ancak bel ve boyun kaslarınızı destekleyen, duruş ve tutuş pozisyonları ile daha kolay ve bir o kadar etkili mekik çekebilirsiniz. Mekik aleti kullanmadan 2-3 mekik çeken kullanıcı destekleyici mekik aletleri ile 15-20 hatta daha fazla mekik çekebilir. Mekik çekmek en yoğun yağlanma olan göbek bölgesindeki dokuları sıkıştırarak ve kasların kendini sıkma hareketi ile bu bölgede hem kan dolaşımı hızlanacak ve oksijen daha çok ulaşarak yağ yakımı mümkün hale gelecektir. Önemli olan düzenli şekilde mekik egzersizlerine devam etmenizdir. Örnek olarak yeni başlayanlar her gün en az 20-25 dakika mekik aleti ile zaman geçirmelidir. Her geçen gün daha doğru ve nizami mekik çekebilir hale gelip sonunda da en doğru mekik ile en kısa sürede en iyi etkiyi alabileceksiniz.

Ab Rocket ile Mekik Çekmek Göbeği ve Basen Yağlarını Eritir mi ?

Mekik hareketi ile vücudumuzdaki biriken yağ depolarını yakmak için önemli olan doğru mekik ve düzenli egzersizdir.Mekik çekerken özellikle ab rocket ürününü kullanmanız eb doğru ve düzgün mekik hareketini yapabilmenizi sağlayacaktır. En doğru mekik nasıl çekilir ; Kullandığınız mekik aletine göre pozisyonunuz değişecektir. Püf noktaları olarak dizler olduğunca bitişik, eller mümkün olduğu sürece ensede bağlı, sırtınız yerle teması kesip karın kaslarınızın yandığını acıdığını hissediyorsanız doğru yoldasınız demektir. Önemli olan bir diğer husuta nefes teknikleridir. Sırtınız yerdeyken yani efor harmadığınız pozisyonda nefes alıp, efor harcadığınız sürecin sonunda nefes vermek en idealidir. BU şekilde çok daha fazla ve doğru mekik çekebilirsiniz. Yeni başlayan kullanıcılar mekik aletinden olabildiğince destek almaya çalışmalı ve daha rahat ve kaslarını çok fazla zorlamadan başlamalılar. 1 haftanın sonunda yavaş yavaş güç kazandığınız için daha düzgün bir mekik hareketi yapabiliyor olacaksınız. Mekik çekerken boyun ve sırt ağrılarını önleyici en etkili alet olan ab rocket mekik aleti tavsiye edebiliriz. Ayrıca yarım mekik ve yan mekik hareketide yapabildiğiniz ab roller mekik aleti orta seviye kullanıcılar için mükemmel bir seçim olacaktır. Evinde yer problemi yaşamayan ve çok daha fonksiyonel düz ve ters mekik çekebileceğiniz bir ürün isteyenler ise mekik sehpası seçeneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Diğer mekik aleti içinde ab wheel egzersiz tekeri veya lastikli tekerlekli mekik aleti de sayılabilir. Önemli olan hergün 2 seans şeklinde ortalama 15-20 dakikalık egzersizler ile sonuca gitmek ve göbek ve basen bölgesindeki istenmeyen yağlanmalarından kurtulmanız mümkündür.

Ab Rocket ile Mekik Çekmenin Faydaları ?

Ab Rocket veya Ab Rocket Twister ile mekik çekmenin hem vücudumuz hemde psikolojimiz için çok olumlu sonuçları ve faydaları olacaktır. Bunlara kısaca değinmek gerekirse ; Mekik hareketi ile hem vücudunuzdaki kas ve iskelet problemleri sonucu oluşan ağrılardan kurtulmuş olacaksınız hemde vücudunuzda daha çok oksijen dolaşarak daha zinde ve mutlu bir yaşama kucak açabilirsiniz. Düzenli ve doğru mekik ile göbek ve basen bölgesindeki yağlanmalar azalacak ve her geçen gün istediğiniz fit bir görünüme kavuşabilieceksiniz. Kan dolaşımı ve dolaşım sistemindeki olumlu etkiler ile kendini çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Yeni başlayan için mekik çekerken ayak bilekleri ile biryerden destek almayı deneyebilirler, yada ayak bilek ağırlığı takarak hem bacak ve üst baldır bölgesini çalıştırmış hem daha rahat mekik çekmiş olurlar.

Kapıda Ödemeli Ab Rocket Mekik Aleti Nereden Alınır ve Nerede Satılır ?

Sporbyfit.com olarak sayfamızda fitness ve zayıflama ürünleri kategorilerinde ürün alan kullanıcıların en çok tercih ettiği ve memnuniyet derece yüksek sorun yaşamadığımız ürün ab rocket mekik aletidir. Ab Rocket Mekik Aletleri ithalatçı firma tarafından 2 yıl garantili ve faturalı olarak gönderilmektedir. Sporbyfit üzerinde fiyat indirimi ile kampanya yapılan tüm mekik aletlerine indirimli mekik aleti linki ile ulaşabilir ayrıca kampanyadaki ab rocket ürünlerine ise indirimli ab rocket mekik aleti linki ile ulaşabilirsiniz.. Ürünleri ister siteden online kart ile taksitli, banka havale/eft ile indirimli veya kapıda nakit ödemeli ab rocket mekik aleti seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Sporbyfit.com Ailesi olarak mutlu huzurlu ve sağlık bir yaşam dileriz...