Dambıl Setleri Markaları

Dambıl ve Ağırlık Çalışma Tavsiyeleri

Dambıl ile Vücut Geliştirme Antrenman Programı ; Eğer düzenli olarak spor salonunada vücut gelştirme antrenmanlarına gitme imkanınız yoksa evinizde kendinize dambıl seti ile beraber çok etkili ve kullanışlı dambıl çalışma programı oluşturabilirsiniz. Eğitmen ve hocaların tavsiyelerini inceleyip kendi boy ve kilonuza göre oluşturacağınız çalışma programlarını haftalık 3-4 gün ve her antrenman 1 - 1,5 saat olacak şekilde düzenli çalışarak istediğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Dambıl blog sayfamızda dambıl çalışma egzersizlerinde evde resimli dambıl çalışma hareketleri makalelerimizi de inceleyebilirsiniz. Görsel olarak hazırlanan dambıl ile kol, göğüs ve omuz geliştirme hareketlerinin farklı varyasyonları ile antrenmanınızı daha etkili hale getirebilirsiniz. Yeni başlayanlar için evde antrenmanlarınızda çalıştıracağınız her farklı bölge arasında 20 dakika vücudunuzu dinlendirmenizi öneriyoruz. Örnek vermek gerekirse göğüs kası çalışmasından sonra 20 dakika ara vererek kol çalışmasına geçebilirsiniz. Dambıl ile çalışmaya yeni başlayanlar 30 gün boyunca her hareketten 3 set yapacak şekilde ve ve her sette 8 tekrar yapacak şekilde çalışabilirler. 30 gün sonunda 4 set 8 tekrar ve daha ileride kendinize kazandığınız kas kitlesine göre uygun program oluşturabilecek seviyeye gelmiş olacaksınız.

En etkili ve faydalı dambıl hareketleri , vücuttaki kas gruplarını çalıştıran dambıl hareketleri kısaca, Göğüs Geliştiren Dambıl Hareketleri, Dambıl ile Omuz Geliştirme Hareketleri, Sırt ve Kanat Geliştirme Hareketleri, Ön Kol Geliştirme Hareketleri, Arka Kol Geliştirme Hareketleri, Bilek Geliştirme Hareketleri, Karın Kası ve Mide Geliştirme Hareketleri, Bel Kaslarını Geliştirme Hareketleri, Bacak Geliştirme Hareketleri, Kalf Geliştirme ve Pazu Geliştirme Hareketleri olmak üzere çok çeşitli hareketler mevcuttur. ileriki zamanlarda Dambıl Blog sayfamızda bir çok vücut geliştirme ve dambıl çalışarak kas yapma egzersizlerinin resimli ve videolu anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödemeli Dambıl Seti Nerede Satılır ve Ödeme Seçenekleri Nelerdir ?

Sporbyfit.com sayfamızda dambıl kategorisi en gelişmiş ve en fazla ürün gamına sahip kategorimizdir. Onlarca marka ve üründe dambıl setlerini sitemizden ürün detaylarından inceleyebilirsiniz. Bazı marka model dambıllar zaman zaman fiyat indirimi ile kampanyaya girebiliyor. Sayfamızda indirimli dambıl seti linki ile kampanyalı tüm dambıları inceleyebilirsiniz. Sitemizdeki dambılları ister kredi kartı ile online, ister banka havale/eft yöntemi ile indirimli isterseniz kapıda nakit ödemeli dambıl seçeneği ile güvenle satın alabilirsiniz.

Sporbyfit olarak sağlıklı ve zinde bir yaşam dileriz...