Kondisyon Bisikleti Markaları

Kondisyon Bisikleti ile Kilo Verilirmi, Zayıflatırmı ?

Spor salonuna gitmeye zaman ayıramayan, stresli ve yoğun iş ortamında ancak sabit hareketsiz zaman geçirenler için evde en ideal egzersiz ve form kondisyon tutma yollarından biride evde kondisyon bisikleti kullanmak olacaktır. Yeni başlayanlar için bir çok egzersiz sıkıcı ve yorucu gelebilir ancak spor bisikleti kullanmak hem eğlenceli hemde çok etkili bir zayıflama yöntemi olarak kullanılabilir. Evde televizyon karşısında veya cam kenraında, balkonda, terasınızda veya bahçenizde güvenli bir şekilde bisiklet sürmek yüksek efor gerektireceği için hem form tutmanız mümkün olacak hemde hızlanan metabolizma ve kan dolaşımı ile yağ yakımı hızlanacaktır. Evde kondisyon bisikleti kullanmak kilo verdirir, eğer düzenli ve aksatmadan egzersizlere devam ederseniz bir çok egzersize göre çok daha hızlı kilo verebilirsiniz. Tüm egzersizler de olduğu gibi sizde yoğun tempolu sporlarda su kaybı olduğu gibi su tüketiminize dikkat ederek, yağlı, şekerli ve hamur işi tarzındaki yiyecekleri mümkün olduğunca azaltarak göbek, basen ve bacak selülit bölgelerindeki fazla yağlanmalardan kurtulmanız mümkün olacaktır. Kondisyon bisikleti ile ilgili bir çok detaylı faydalı bigiye blog sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi kondisyon bisikleti ile kilo verilirmi adlı makalemizide incelemenizi tavsiye ederiz. Ortalama olarak 1 saatlik yoğun tempolu kondisyon bisikleti ile 600-800 civarı kalori harmanızın mümkündür. Evinizde kondisyon bisikletini egzersizlerinizi aksatmamak için özellikle akşam saatlerinde oturduğunuz yere çok yakın konumlarda tutarsanız daha kolay aklına gelecek ve sizi teşvik edecektir. Haftalık en az 3-4 antrenman şeklinde çalışmalarınıza ara vermeden devam ederseniz kilo kaybı ve zayıflamaya etkilerini kısa süre içinde görmeye başlayacaksınızdır.

Kondisyon Bisikleti Faydaları Nelerdir

Fitness bisikleti kullanımı sizi hem kas ve iskelet sistemi ile dolaşım sisteminizi düzenlediğinden çok daha sağlıklı bir vücuda kavuşturacak aynı zamanda egzersiz ve bol oksijen ile pozitif düşüncelerinizi arttırarak kendinizi mutlu, huzurlu ve dinamik hissedeceksiniz. Eklem yerlerinde rotizmal ağrılar ve kas ağrılarını düzenli kullanımlar ile fayda sağlar. Stresinizi azaltıp uyku düzeninizde olumlu etkiler sağlar. Kan dolaşımını hızlandırıp hücrelere çok daha yüksek oranda kan pompalayarak hem kalp ve dolaşım hemde kan basıncı gibi riskleri gidererek çok daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olur. Ayrıca kondisyon bisikleti blog sayfamızda yer kondisyon bisikletinin diğer olumlu etkileri ile ilgili makaleler ile kondisyon bisikletinin faydaları makalemizide inceleyebilirsiniz. Kondisyon bisikletlerinin tümünde yer alan dijital göstergesi ile yaptığınız mesafe, hız, zaman, kalp atışı ve nabız gibi birçok bilgiyi takip edebilir, egzersiz programınızı ve yoğunlunu bu bilgilere göre arttırıp azaltabilirsiniz. Aynı zamanda ergonomik yapısı ile spor bisikletleri evinizde istediğiniz gibi yer değiştirerek kendinizi en rahat ve mutlu hissettiğiniz yerde egzersizinizi yapmanıza olanak sağlar. Bazı üst seviye modellerde akıllı telefonunuz veya tabletinize bağlayarak hem spor hem eğlence aynı anda sürdürebilirsiniz. Bisikletlerin sele yüksekliği ve kol mesafelerinide ayarlayarak tam kendinize göre bir spor aleti sizi bekliyor olacak.

Kapıda Nakit Ödemeli Kondisyon Bisikleti Nerede Satılır, Nereden Alınır ?

Sporbyfit.com sayfamızda neredeyse tüm spor aletlerini bulma imkanınız vardır. Üstelik dönem dönem bazı spor aletleri fiyat indirimine gitmektedir. Kampanyadaki ürünleri indirimli spor aletleri kategorimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca fiyatı düşüne spor bisikleti seçeneklerine ise indirimli kondisyon bisikleti sayfamızdan ulaşmanız mümkündür. Sitemizde kondisyon bisikletlerinin tümünü online kart ile taksitli, banka havale/eft ile indirimli veya bazı modelleri ise kapıda nakit ödemeli kondisyon bisikleti seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Sporbyfit Ailesi olarak sağlıklı ve zinde bir yaşam için birçok özellik ve aksesuarı içinde barındıran çeşit çeşit kondisyon bisikletlerini beğeninize sunarız.